محل تبلیغات شما

تسمه نقاله

نوار نقاله – تسمه نقاله ( کانوایر بلت ) : وسیله ای در جهت انتقال مواد با حجم انبوه از یک مکان به مکان دیگر ، به صورت ثابت و متحرک

قابلیت تعریف سرعت انتقال، حجم انتقال در ساعت، شیب انتقال ، وزن انتقال و .

نوار نقاله لاستیکی ساده که برای حمل بسته ها مورد استفاده قرار می گیرند، همچنین در نوع رولیکی - زاویه دار آن برای حمل مصالح بصورت آزاد کاربرد دارد

نوار نقاله لاستیکی آجدار که این نوع تسمه نقاله جهت حمل مواد و مصالحی که امکان لغزش روی تسمه دارند کاربرد دارند.

 

نوار نقاله های رولیکی که در این نوع نوار نقاله ها اجسام با حرکت روی رولیک ها به مقصد انتقال پیدا می کنند.

کانوایرهای حونی ( اسکرو - Screw) که در این نوع مواد و مصالح توسط مارپیچ که بوسیله نیروی الکتروموتور به گردش در می آید منتقل می شوند.

کانوایر های بالابر ( الواتور ) که این نوع کانوایرها توسط پاکت های موجود روی تسمه مصالح را به بالا منتقل می کنند. با توجه به سرعت انتقال، حجم انتقال در ساعت، شیب انتقال ، وزن انتقال، شرایط محیطی همچون گرما، گاز های شیمیایی و خورنده و . از تسمه های EP لاستیکی با لایه های منجیت و یا تسمه های ST لاستیکی با تار و پود استیل مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین با توجه به شرایط می توان از تسمه های ضد حرارت، ضد اسید، ضد روغن و . استفاده نمود.

نوع اتصال این تسمه ها به دو صورت سرد و گرم صورت می پذیرد، در روش های سرد با استفاده از روش های لایه برداری دو سر نوار با استفاده از چسب های مخصوص بر روی یکدیگر قرار گرفته و عملیات اتصال صورت می پذیرد یا از طریق ابزار اتصال به یکدیگر وصله می شوند که عمر کمتری داشته و جهت تسریع در عملیات مورد استفاده قرار می گیرد. اتصال گرم توسط دستگاه های آپارات ( اتوی گرم ) صورت می پذیرد که از طریق آن تسمه ها با استفاده از حرارت در یکدیگر ادغام شده و از عمر بسیار بالاتری بر خوردار خواهند بود.برای خرید تسمه نقاله و نوار نقاله و تسمه برزنتی و تسمه شیاری و نوار نقاله و تسمه تایمینگ و تسمه کش و اطلاعات بیشتر در رابطه باروش کار تسمه نقاله - با آتابلت تماس بگیرید.


atabelt

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی